Tytuł serwisu WWW

Indeks chronologiczny
1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1760 a 1769Indeks chronologiczny [1760 - 1769] - 96

1Antkowiak Katarzyna z d. Domagała *1765-03-13 Śniaty par.Wilkowo Pol. +1804-02-22 Śniaty par.Wilkowo Pol. /Wilkowo Polskie/  
2Bąk Małgorzata z d. Meyza *1769-05-26 Sierakowo par.Kościan +1816-03-29 Nacław par.Kościan /Kościan/  
3Bąk Szczepan *1764-12-26 Nacław par.Kościan  
4Bednarz Andrzej z d. Bednarek *1760-11-16 Dębsko par.Wielichowo  
5Bednarz Marianna z d. Kmieć *1769-08-27 Dębsko par.Wielichowo  
6Białas Stephanus *1764-07-16 Sączkowo par.Przemęt +1828-01-07 Siekówko par.Przemęt /Przemęt/  
7Bilińska Ewa z d. Poplewska *1760-12-18 Raszków +1824-05-31 Raszków /Raszków/   
8Biliński Maciej *~ 1764 NU +1808-11-15 Raszków /Raszków/   
9Bosa Marianna z d. Ovilio (?Ratay?) *1768-10-09 Dębsko par.Wielichowo  
10Brębor Jadwiga z d. Grygiel *1767-10-04 Gradowice par.Wielichowo +1828-12-28 Gradowice par.Wielichowo /Wielichowo/  
11Brębor Karol z d. Bręborowicz *1766-11-04 Wielichowo  
12Burmistrzak Anna z d. Maćkowiak *1763-07-20 Czacz +1807-01-08 Czacz /Czacz/  
13Całka Agnieszka z d. Łaska *1767-01-04 Kakawa par.Godziesze +1842-12-07 Kakawa par.Godziesze /Godziesze/   
14Całka Kazimierz *1765-03-04 Wola Droszewska par.Godziesze +1835-08-04 Kakawa par.Godziesze /Godziesze/   
15Całka Regina *1768-08-06 Wola Droszewska par.Godziesze +1777-08-06 Wola Droszewska par.Godziesze /Godziesze/   
16Całka Tadeusz *1766-10-18 Wola Droszewska par.Godziesze +1813-08-03 Wola Droszewska par.Godziesze /Godziesze/   
17Dominiak Katarzyna z d. Szkolna *~ 1762 NU +1831-07-30 Kakawa par.Godziesze /Godziesze/  
18Fligier Patrycjusz *~ 1769 NU +1823-01-05 Wielichowo /Wielichowo/  
19Foltyn Jakub *1769-07-14 Czacz  
20Gajdzińska Franciszka z d. Paciorek *1767-02-22 Kowalewo par.Kamieniec +1829-11-15 Kamieniec /Kamieniec/  
21Gajdziński Szymon Tadeusz *1760-10-28 Ujazd par.Kamieniec +1831-10-31 Kamieniec /Kamieniec/  
22Gałkowska Regina z d. Przykłocka *1762-03-24 Wielichowo +1787-02-25 Wielichowo /Wielichowo/  
23Gawron Antoni *1764-06-10 Gradowice par.Wielichowo  
24Górna Katarzyna z d. Ciorga *1767-10-25 Łubnica par.Wielichowo  
25Harendarz Marcin *1769-11-11 Godziesze Wielkie +1817-10-26 Godziesze Wielkie /Godziesze/  
26Harędarz Franciszka z d. Knap *~ 1769 NU +1813-04-24 Godziesze Wielkie /Godziesze/  
27Hoffmann Katarzyna z d. Izdepska *~ 1769 NU  
28Huderski Maciej *~ 1767 NU +1847-02-02 Raszków /Raszków/  
29Jankowski Marcin *~ 1768 NU +1828-02-08 NU  
30Jaruzelski Józef *1767-03-25 Sepienko par.Konojad +1829-01-15 Sepienko par.Konojad /Konojad/  
31Judasz Małgorzata z d. Słopień *1765-06-09 Godziesze Wielkie  
32Kanduła Jan *~ 1768 NU +1843-03-23 Ujazd par.Kamieniec /Kamieniec/  
33Kanduła Zofia z d. Gajewska *~ 1767 NU +1832-02-16 Ujazd par.Kamieniec /Kamieniec/  
34Kawalka Franciszka z d. Woźnica *1762-03-14 Zielęcin +1823-10-28 Zielęcin /Zielęcin/  
35Kątna Justyna z d. Płóciennik *1767-06-14 Wilkowo Polskie +1822-03-31 Wilkowo Polskie /Wilkowo Polskie/  
36Kątny Jan *1761-01-26 Karsznice par.Wilkowo Pol. +1829-08-21 Karsznice par.Wilkowo Pol. /Wilkowo Polskie/  
37Kłysz Urszula z d. Perkowska *1760-10-18 Łubnica par.Wielichowo  
38Knap Michał *1769-09-28 Godziesze Wielkie +1847-01-04 Godziesze Wielkie /Godziesze/  
39Kowalski Łukasz *1766-10-15 Raszków +1832-02-10 Raszków /Raszków/  
40Krajewska Agnieszka z d. Nadolska *1765-01-14 Wielichowo +1828-03-05 Wielichowo /Wielichowo/  
41Krzyczyńska Agnieszka z d. Balcerkiewicz *1763-02-23 Wielichowo  
42Kubala Katarzyna z d. Nowak *1765-11-25 Kamieniec +1828-09-29 Ujazdek par.Kamieniec /Kamieniec/  
43Kubis Jawdiga z d. Maślag *~ 1769 NU +1834-01-10 Kakawa par.Godziesze /Godziesze/  
44Kulawinek Agnieszka z d. Osłom *1766-01-16 Godziesze Wielkie +1828-08-13 Godziesze Wielkie /Godziesze/  
45Kużdowicz Róża z d. Cicha *1761-08-23 Wielichowo +1823-09-12 Wielichowo /Wielichowo/  
46Lasocka Ludwika z d. Krukowicz *1768-09-17 Wielichowo +1828-09-25 Wielichowo /Wielichowo/  
47Łożyński Wojciech *~ 1765 NU  
48Maćkowiak Michał *~ 1761 NU +1828-01-31 Parzęczewo /Parzęczewo/  
49Maćkowiak Zofia z d. Zając *~ 1763 NU +1830-02-01 Parzęczewo /Parzęczewo/  
50Majorek Franciszka z d. Kaczmarek *1769-03-05 Wilkowo Polskie +1831-12-20 Wilkowo Polskie /Wilkowo Polskie/  
51Małyszczyk Katarzyna z d. Buda *1766-04-20 Gradowice par.Wielichowo +˂ 1808-05-31 Gradowice par.Wielichowo /Wielichowo/  
52Małyszczyk Katarzyna z d. Nijaka *1760-11-09 Gradowice par.Wielichowo +1828-09-08 Gradowice par.Wielichowo /Wielichowo/  
53Małyszczyk Regina z d. Kominowska *1761-03-07 Trzcinica par.Wielichowo  
54Małyszczyk Wawrzyniec *~ 1763 NU  
55Matysiak Regina z d. Burczak *~ 1766 NU +1828-03-05 Parzęczewo /Parzęczewo/  
56Miłoś Zofia z d. Grygiel *1769-05-25 Trzcinica par.Wielichowo  
57Mocek Franciszek *1761-10-05 Kiełczewo par.Kościan  
58Mocek Katarzyna z d. Meyza *1768-04-13 Sierakowo par.Kościan  
59Mojorek Kunegunda z d. Cielebąk *1766-09-30 Wilkowo Polskie +1827-11-21 Wilkowo Polskie /Wilkowo Polskie/  
60Mojorek Maciej z d. Majorek *1760-02-18 Wilkowo Polskie +1817-09-13 Wilkowo Polskie /Wilkowo Polskie/  
61Mrugała Andrzej *1764-11-14 Wilkowo Polskie  
62Nadolska Anna z d. Brembor *1765-07-26 Łubnica par.Wielichowo  
63Nadolski Jakub *1760-04-26 Wielichowo  
64Nowacka Franciszka z d. Stawska *1767-03-08 Wielichowo  
65Nowacki Wojciech *1769-04-26 Wielichowo +1828-11-09 Wielichowo /Wielichowo/  
66Nowak Franciszka z d. Bosa *1765-03-10 Trzcinica par.Wielichowo  
67Nowicka Rozalia Regina z d. Słodzinka *1768-08-24 Zielęcin +1831-08-19 Zielęcin /Zielęcin/  
68Nowicki Łukasz *1764-10-10 Wielichowo  
69Orłowska Regina z d. NU *~ 1762 NU  
70Orłowski Szczepan *1765-12-15 Wielichowo  
71Orzałkiewicz Teresa z d. Nowacka *1761-09-22 Wielichowo +1829-06-09 Wielichowo /Wielichowo/  
72Pabiś Małgorzata z d. Hauza *~ 1769 NU +1823-12-03 Łubnica par.Wielichowo /Wielichowo/  
73Płotek Franciszka z d. Molka *1767-03-03 Brzeziny +1846-04-09 Godziesze Małe par.Godziesze /Godziesze/  
74Płotek Piotr *1768-10-19 Godziesze Wielkie +1829-01-12 Godziesze Małe par.Godziesze /Godziesze/  
75Poplewski Józef *1767-03-17 Raszków +1840-06-28 Raszków /Raszków/   
76Poznańska Zofia z d. Rabieżyńska *~ 1764 NU +1826-08-01 Śniaty par.Wilkowo Pol. /Wilkowo Polskie/  
77Przewoźniczak Jakub *~ 1762 NU  
78Przybyła Franciszek *1765-04-02 Łubnica par.Wielichowo  
79Raszewska Franciszka z d. NU *~ 1763 NU  
80Rawecki Franciszek *~ 1765 NU +1852-04-23 Wąbiewo par.Parzęczewo /Parzęczewo/  
81Rożek Kazimierz *1760-03-02 Łubnica par.Wielichowo  
82Rychlewska Zofia z d. Stróżyk *1763-05-01 Ujazd par.Kamieniec  
83Sibilska Zofia *1761-04-15 Trzcinica par.Wielichowo   
84Siemiński Antoni *~ 1769 Obra pow.Babimost +1829-12-25 Sepno par.Konojad /Konojad/  
85Smolczyńska Barbara z d. NU *~ 1765 NU +1827-11-26 Zielęcin /Zielęcin/  
86Stefaniak Marianna z d. Grygiel *1760-03-25 Gradowice par.Wielichowo  
87Szukalski Antoni *1769-01-17 Raszków +1811-08-03 Raszków /Raszków/  
88Szymczak Filip z d. Szczesny *1761-04-26 Kakawa par.Godziesze +1804-09-09 Kakawa par.Godziesze /Godziesze/  
89Śledź Józef *~ 1763 NU +1831-05-16 Parzęczewo /Parzęczewo/  
90Śledź Wojciech *1761-04-07 Łubnica par.Wielichowo  
91Śron Agnieszka z d. Sibilska *1768-04-23 Łubnica par.Wielichowo   
92Urban Marcin z d. Grygiel *~ 1760 NU  
93Urban Marianna z d. Więcek *~ 1765 NU  
94Wielgosz Józef *~ 1764 NU +1819-05-26 Dębsko par.Wielichowo /Wielichowo/  
95Zdrzewielska Barbara z d. Sierocka *1760-12-05 Raszków +1831-05-12 Raszków /Raszków/  
96Zdrzewielski Franciszek *~ 1762 NU +1842-12-15 Raszków /Raszków/  

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl